Кований вішак із серії Ретро має розміри:
ширина 100см,
глибина 22см,
висота 35см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | кований метал |
| Гачки | ковані метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴



