
Банкетка, полиця для взуття, пуфик зі спинкою, передпокій кований, поличка з м'ягким сидінням "Класика"
2 290 ₴
- В наявності
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Банкетка Класика має дві полички та зручне сидіння, де Ви можете присісти одягаючи взуття. На банкетку зручно поставити сумку або пакети повернувшись з магазину.
Ви завжди зможете зберегти ідеальний порядок, акуратно розмістивши на поличці взуття, зберігаючи при цьому простір.
Модель виготовляється шириною 90см, 100см, 120см,
висота сидіння - 47см,
глибина – 30см.
За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати тканину для оббивки сидіння. Для фарбування виробів ми використовуємо лише якісні матеріали (дозволені для експлуатації у приміщеннях) та якісні, сучасні оббивні тканини.
Також ми допоможемо реалізувати Ваші найсміливіші рішення, виготовивши вироби нестандартних розмірів на замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Шкірозамінник |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | True |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴


