-5%Банкетка, полиця для взуття, поличка з м'ягким сидінням Сота 90
- Під замовлення
Відправка з 09 квітня 20262 510 ₴
2 384,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка "Сота" – зручний елемент меблів, який забезпечує місце для зняття, зміни або зберігання взуття та прекрасне доповнення до інтер'єру коридору, передпокою або вбиральні. Завдяки зовнішньому вигляду та можливістю підібрати колір, може відмінно вписатися в більшість сучасних інтер'єрів, а бічні вставки додадуть оригінальності приміщенню.
Банкетка виконана з якісних матеріалів, що забезпечує надійність і довговічність.
Модель "Сота" виготовляється у розмірах:
ширина 60, 70, 80, 90, 100см,
глибина 30см,
висота 50см.
Також виготовимо за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| М'яка подушка сидіння | True |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 900 мм |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 2 шт. |
| Тип меблів | Пуф |
- Ціна: 2 384,50 ₴
