-5%Банкетка кована, поличка для взуття з м'ягким сидінням "Берта" 100см 2 полички
- В наявності
2 010 ₴
1 909,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка Берта виконана стилі лофт, який поєднує в собі індустріальну естетику та домашній затишок. Банкетка не розбірна, що надає конструкції надійності та довговічності.
Банкетка виготовляється в розмірах:
ширина 60, 70, 80, 90, 100см,
глибина 30см,
висота 47см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 1000 мм |
| Виробник | kovka-style |
| Обивний матеріал | тканина, штучна шкіра |
- Ціна: 1 909,50 ₴
