-5%Банкетка, поличка для взуття з м'ягким сидінням комбі ВС 100см з етажеркою і підставкою для парасольок
- В наявності
3 690 ₴
3 505,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка "Комбі Весняне листя" з етажеркою та місцем для парасольок.
Модель виготовляється у розмірах:
довжина - 100, 120см,
висота сидіння - 50см,
ширина - 30см,
висота по поличці - 70см,
висота загальна - 90см.
Верхня поличка на етажерці ЛДСП або тоноване скло.
Ніжки захищені пластиковими меблевими заглушками.
За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати тканину для оббивки сидіння. Для фарбування виробів ми використовуємо лише якісні матеріали (дозволені для експлуатації у приміщеннях) та якісні, сучасні оббивні тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота сидіння | 470 |
- Ціна: 3 505,50 ₴
