Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та зручна банкетка Комбі Сафарі з етажеркою для передпокою у сучасному та вишуканому стилі.
Модель має особливість – бічні вставки-орнаменти, що вигідно відрізняє її від багатьох інших банкеток.
Виробляється у розмірах:
Ширина 90, 100, 120см,
Глибина 30см,
Висота 50см.
На ніжках захисні меблеві заглушки.
Також виготовимо за індивідуальними розмірами та підберемо оббивку на сидіння та колір металевої частини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип опор | Ніжки |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 1000 мм |
| Виробник | kovka-style |
| Матеріал виготовлення | Метал |
- Ціна: 4 541 ₴
