-5%Банкетка, поличка для взуття ЛОФТ 60см
- В наявності
1 680 ₴
1 596 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблі в стилі Лофт актуальні вже багато років і з часом у них все більше шанувальників.
Банкетка з двома поличками для взуття та сидінням з ЛДСП лаконічна та здатна вписатись у будь-який інтер'єр.
Банкетка доставляється у готовому вигляді, її не потрібно збирати і це забезпечує високу міцність виробу.
Банкетка виготовляється в розмірах:
ширина 60, 80, 100,
висота - 55см,
ширина – 30см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ЛДСП | ЛДСП |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 600 мм |
| Виробник | kovka-style |
| Матеріал виготовлення | Метал |
- Ціна: 1 596 ₴
