-5%влевовправо
Банкетка, полиця для взуття, пуфик зі спинкою, передпокій кований, поличка з м'ягким сидінням АЖУР 60см
- В наявності
1 595 ₴
1 515,25 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо вам потрібне міцне зручне місце для сидіння і зберігання взуття зверніть увагу на ковану банкетку Ажур. Такий предмет додасть інтер'єру сучасний акцент з нотками класичного шику. Каркас банкетки виготовлений з міцної профільної труби. Ніжки захищені пластиковими заглушками.
Оббивку на сидіння можна підібрати індивідуально
Дана модель виготовляється в розмірах:
Ширина 50, 60, 70, 80, 90, 100см,
Глибина 30см,
висота по сидінню 47см,
висота по спинці 60-65см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | True |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | True |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| М'яка подушка спинки | False |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 1 515,25 ₴








