
Металева поличка для взуття 5 поличок (верхня метал) 80см
2 495 ₴
- В наявності
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поличка для для взуття в стилі лофт має чотири полиці для взуття й одну з перфорованого листа для побутових речей.
Відстань між полицями 15*20*25*35 см, що дозволить розмістити взуття або коробки різної висоти.
Поличка виготовлена з міцної сталевої профтруби 15*15
Вироби доставляються в готовому вигляді, не розбірні. Це забезпечує міцність та звільняє від необхідності витрачати час на складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 104 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | True |
| М'яка подушка сидіння | True |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| М'яка подушка спинки | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴


