Ковані вироби завжди гарно поєднуються з квітами і прикрашають простір надаючи витонченості та романтизму.
Поличка: довжина 64см, висота 29см, ширина 28см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 290 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина підставки | 100 мм |
| Висота підставки | 100 мм |
| Глибина підставки | 30 мм |
| Матеріал | Кований метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴








