
Банкетка, полиця для взуття, пуфик зі спинкою, передпокій кований, поличка з м'ягким сидінням "САША" 60
1 490 ₴
- В наявності
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо вам потрібне місце для зберігання взуття та зручне м'яке місце для сидіння, зверніть увагу на ковану банкетку САША. Такий предмет надасть інтер'єру сучасного акценту з нотками класичного шику.
Ніжки захищені пластиковими заглушками.
Каркас банкетки виготовлений із міцної профільної труби.
Оббивку на сидіння можна підібрати індивідуально
Ця модель виробляється у розмірах:
Ширина 50, 60, 70, 80, 90,100см,
Глибина 30см,
висота по сидінню 47см,
висота по спинці 60-65см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | True |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | True |
| М'яка подушка спинки | False |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴




