
Передпокій кований роздільний Ажур Капітоне 60 см
5 745 ₴
- В наявності
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо до Вашої уваги унікальні вироби в сучасному дизайні.
Набір складається з банкетки (ширина 60см, глибина 35см, висота по сидінню 50см) та вішалки-панно (ширина 60см, висота 100см).
Також виготовимо за індивідуальними розмірами та врахуємо Ваші побажання щодо кольору металевої частини та оббивки на сидіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Корпус (каркас) | кований метал |
| Гачки | ковані метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 745 ₴

