-5%влевовправо
Банкетка, полиця для взуття, пуфик зі спинкою, передпокій кований, поличка з м'ягким сидінням кована РЕТРО 100 Капітоне зі спинкою
- В наявності
4 460 ₴
4 237 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ковані меблі в класичному стилі мають величезне коло шанувальників і не дивно, адже такі меблі сповнені теплоти, здатної наповнити Ваш будинок унікальним кліматом, який привнесе в інтер'єр абсолютно нову якість. Класика ніколи не вийде з моди і часто асоціюється з багатством минулих століть.
Модель 100-2 (з двома поличками) має розміри: висота - 48 см; довжина – 100 см; ширина - 35 см.
За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати тканину для оббивки сидіння.
Дана модель може комплектуватися з іншими елементами кованих меблів серії "Ретро".
Звертайтесь, завжди раді підібрати для Вас річ, яка буде радувати Вас багато років!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 1000 мм |
| Обивний матеріал | тканина, штучна шкіра |
- Ціна: 4 237 ₴



