Вибираючи елементи меблів для передпокою, варто звернути увагу на ковані передпокої.
Ковані меблі - це можливість ушляхетнити Ваш житловий простір, так як вони надійні, міцні і в той же час естетичні.
Банкетка: ширина 60см, глибина 31см, висота сидіння 48см.
Вішалка: ширина 60см, глибина 23см, висота 50см.
Звертайтесь, завжди раді підібрати для Вас річ, яка радуватиме Вас багато років!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Корпус (каркас) | кований метал |
| Гачки | ковані метал |
| Банкетка | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630 ₴



