
Банкетка, поличка для взуття з м'ягким сидінням РЕТРО 80-2
3 430 ₴
- В наявності
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Банкетка Ретро 80 (з двома поличками) і зручним сидінням "каретна стяжка" має розміри: довжина - 80 см; висота - 50 см; ширина - 35 см. За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати тканину для оббивки сидіння.
Дана модель комплектується з іншими елементами кованих меблів серії "Ретро".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | False |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | True |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴




