-5%влевовправо
Банкетка, поличка для взуття з м'ягким сидінням ЛІРА
- В наявності
1 670 ₴
1 586,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка Ліра виготовляється в розмірах:
висота - 48 см,
ширина - 35 см,
довжина – 50, 60см.
За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати тканину для оббивки сидіння.
Також ми допоможемо реалізувати Ваші найсміливіші рішення, виготовивши вироби нестандартних розмірів на замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
- Ціна: 1 586,50 ₴




