Корзина
+380 (96) 430-62-64
+380 (67) 828-80-50
Kovka-style
Корзина

Отзывы о компании Kovka-style

  • Валентина Б.
    Отлично

    Замовляла банкетку в прихожу. При консультації уточнили якого кольору метал, обшивка... Порекомендували доставку кур'єром Укрпочти. Дуже зручно, швидко і дешево вийшло!!! Замовлення прибуло за 4 дні до дверей. Реальність - перевершила мої очікування!!! Дуже гарно зроблено! Фактура тканини відрізнялась від фото (це було обговорено при замовленні) і я залишилась ще більше задоволена!!! Щиро дякую Вам за працю, оперативність і адекватність в ціновій політиці!!! Процвітання Вам!!! Рекомендую всім!!!

  • Зіна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Лилия Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Ответственный и порядочный продавец. Все понравилось. Удачи Вам!

  • Юлія М.
    Отлично

    Замовляли банкетку на подарунок. Якість відмінна. Окрема подяка консультанту продавцю Валентині за її тактовність та ввічливість. Відношення до клієнта на рівні. Все дуже сподобалось. Дякуємо. Бажаємо Вашому магазину успіхів та процвітання. Магазин рекомендуємо на 100%.

  • ТаняСделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Дякую!! все якісно, швидко. розрекламую знайомим.і ще щось куплю.

  • Покупатель
    Отлично

    Замовляв собі ковані меблі та дзеркальну раму в прихожу. Все сподобалось!
    Додатково замовляв собі журнальний столик - теж супер.

  • Покупатель
    Отлично

    Дякую за те, що втілили в життя усі побажання стосовно кольору та розміру виробу. Замовленням задоволена, рекомендую до співпраці!

  • Покупатель
    Отлично

    Отличное качество услуг(банкетка в Хмельницкий дошла быстро), все четко и ясно!)
    Огромное вам спасибо за ваш труд, буду обращаться и дальше!

  • Андріі М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Быстро, качественно, именно так как и на фото. По нашей просьбе заменили сиденье на деревянное вместо мягкого, за что спасибо.
    Получено новой почтой в Днепре. Всё целое.

  • Ксенія П.
    Отлично

    Заказывала полочки для обуви. Хоть товара и не оказалось в наличии, но все выполнили и отправили в оговоренные сроки. Спасибо