-5%влевовправо
Банкетка, полиця для взуття, поличка з м'ягким сидінням ВЕСНЯНЕ ЛИСТЯ 100см з зонтівницею і етажеркою правостороння
- В наявності
3 390 ₴
3 220,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка комбінована з етажеркою та підставкою під парасольку.
Розміри банкетки:
Ширина – 100 см
Висота сидіння - 47 см
Висота з урахуванням спинки – 60 см
Глибина – 30 см
Полиці 30*30 см
Дана модель поєднується з іншими виробами кованих меблів серії "Весняне листя".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | True |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | True |
| М'яка подушка спинки | False |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота сидіння | 450 |
| Матеріал виготовлення | Метал |
- Ціна: 3 220,50 ₴





