-5%влевовправо
Банкетка, полиця для взуття, пуфик зі спинкою, передпокій кований, поличка з м'ягким сидінням Сафарі 100
- В наявності
2 900 ₴
2 755 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та зручна банкетка Сафарі для передпокою у сучасному та вишуканому стилі.
Модель має особливість - бокові вставки- орнаменти, що вигідно вирізняє її з по між багатьох інших банкеток.
Виготовляється в розмірах:
Ширина 60, 70, 80, 90, 100 см,
Глибина 30см,
Висота 50см.
На ніжках захисні меблеві заглушки.
Також виготовимо по індивідуальних розмірах та підберемо оббивку на сидіння і колір металевої частини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | False |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | True |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 2 755 ₴





