Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та комфортна банкетка для передпокою або гостинної у стилі Лофт .
Габаритні розміри:
ширина 60, 70, 80, 90, 100см,
глибина 30см,
висота 47см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Наявність спинки | Немає |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина: | 900 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Наявність спального місця | Немає |
- Ціна: 2 128 ₴
