-5%Банкетка, поличка для взуття з м'ягким сидінням Капітоне Завиток 120
- В наявності
3 595 ₴
3 415,25 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка з високим м'яким сидінням в класичному стилі заслуговує на окрему увагу. Її часто використовують в інтер'єрах, де елегантні лінії цієї моделі підкреслюють вишуканий смак господаря.
Банкетка доставляється у готовому вигляді, її не потрібно збирати. Незважаючи на вишуканий вигляд банкетки, цілісність і нерозбірливість конструкції забезпечує високу міцність.
Ніжки банкетки захищені пластиковими меблевими заглушками.
Також виготовимо за індивідуальними розмірами та врахуємо Ваші побажання щодо кольору металевої частини та оббивки на сидіння.
Виробляється у розмірах:
Ширина -60, 70, 80,90, 100, 120см,
Висота сидіння – 50см,
Глибина – 35см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 3 415,25 ₴
