-5%влевовправо
Банкетка, підставка для взуття 60см Лотос
- В наявності
1 590 ₴
1 510,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка Лотос з однією поличкою більш підійде для зберігання високого взуття та має мягке сидіння, на яке присівши можна взути чи зняти взуття, поставити сумку чи пакети повернувшись з магазину.
Банкетка доставляється у готовому вигляді, її не потрібно збирати. Цілісність та нерозбірливість конструкції забезпечує високу міцність банкетки.
Ніжки банкетки захищені пластиковими меблевими заглушками.
Також виготовимо за індивідуальними розмірами та врахуємо Ваші побажання щодо кольору металевої частини та оббивки на сидіння.
Виготовляється у розмірах:
Ширина - 60, 70, 80, 90, 100см,
Висота сидіння - 47см,
Глибина - 30см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | False |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | True |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 1 510,50 ₴


