-5%влевовправо
Банкетка, полиця для взуття, пуфик зі спинкою, передпокій кований, поличка з м'ягким сидінням "Квітка" 60
- В наявності
1 550 ₴
1 472,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна банкетка "Квітка" з м'яким сидінням у флористичному стилі надійна, міцна і в той же час естетична.
Ви завжди зможете зберегти ідеальний порядок, акуратно розмістивши на поличці взуття, зберігаючи при цьому простір. Особливо це актуально для невеликих приміщень.
Банкетка для взуття доставляється у готовому вигляді, її не потрібно збирати. Цілісність та нерозбірливість конструкції забезпечує високу міцність банкетки.
Також виготовимо за індивідуальними розмірами та врахуємо Ваші побажання щодо кольору металевої частини та оббивки на сидіння.
Банкетки виготовляються у розмірах:
Ширина - 50, 60,70,80,100см,
Висота сидіння 47см,
Висота по спинці 65см,
Глибина – 30см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | банкетка |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
- Ціна: 1 472,50 ₴



