-5%влевовправо
Банкетка, полиця для взуття з м'яким сидінням та етажеркою Комбі Ажур 110 з бильцем
- В наявності
4 230 ₴
4 018,50 ₴
+380 (67) 828-80-50
Валентинаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка Комбі Ажур з бильцем – це зручна, багатофункціональна річ. На ній можна розмістити і упорядкувати взуття, коробки, сумки та різні побутові дрібниці.
Габаритні розміри:
Ширина 110см,
Глибина 30см,
висота по сидінню 47см, висота етажерки 72см.
Також виготовимо за вашими розмірами та врахуємо побажання щодо кольору металевої частини та сидіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 720 мм |
- Ціна: 4 018,50 ₴

