Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кований стілець із зручним м'яким сидінням, без сумнівів стане для Вас приємним придбанням. Красиві і витончені деталі виробу в поєднанні з практичністю, зроблять цей елемент меблів невід'ємною частиною інтер'єру Вашого будинку.
За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати тканину для оббивки сидіння. Для фарбування виробів ми використовуємо тільки якісні матеріали (дозволені для експлуатації в приміщеннях) і якісні, сучасні оббивні тканини.
Також ми допоможемо реалізувати Ваші найсміливіші рішення, виготовивши вироби нестандартних розмірів під замовлення.
Звертайтесь, завжди раді підібрати для Вас річ, яка буде радувати Вас багато років!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | кований метал |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 893 ₴

